Spolupráce

 

Staňte se kosmetickou poradkyní a vizážistkou!

Nezáleží na věku ani vzdělání, zkusit to může každý.

 

Spoluprácí s námi získáte:

  • finanční a časovou nezávislost
  • bezplatné vzdělávání v oboru
  • ocenění a uznání za odvedenou práci
  • možnost kariérového růstu
  • podporu ve Vašem podnikání
  • možnost pracovat kdekoliv v ČR nebo SR
  • vysoce kvalitní kosmetiku se slevou
  • možnost začít podnikat bez rizika a velké investice
  • možnost pořídit si kosmetickou výbavu s 67% slevou

Jste studentka, žena na MD, v důchodu nebo třeba manažerka na vysoké pozici?
Chcete mít líčení jen jako odreagování při stávajícím zaměstnání nebo si chcete u nás budovat kariéru a mít své vlastní podnikání?
Můžete si zvolit svou vlastní cestu a tempo. U nás nemusíte nic, ale můžete vše. Záleží jen na Vás, co si vyberete.

Filosofií naší firmy je Zlaté pravidlo: „Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se druzí chovali k tobě.“

 

Pár slov o mně

kariera

Má cesta v americké kosmetické společnosti začala v prosinci 2006, kdy jsem prvním rokem studovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Mým snem vždy bylo stát se vizážistkou a být finančně nezávislá, ale protože jsem si myslela, že obojí zároveň je nereálné, kosmetickou školu jsem studovat nešla.

V té době jsem již byla velmi spokojenou zákaznicí vysoce kvalitní kosmetiky této firmy. Začala jsem se více zajímat o líčení a vizážistické kurzy, ale z finančních důvodů jsem si je jako studentka nemohla dovolit. Věděla jsem, že ve společnosti jsou pro poradkyně kurzy líčení zdarma a zaujala mě i možnost líčit soutěž Miss ČR. Dlouho jsem neváhala a rozhodla jsem se pro registraci k této společnosti. Rozhodně jsem neměla v plánu pracovat jako kosmetická poradkyně, byla jsem stydlivá a mnoha věcí jsem se obávala. Chtěla jsem se jen naučit líčit a mít možnost kupovat si své oblíbené přípravky se slevou.

Po absolvování několika školení, na kterých jsem měla možnost poznat i filozofii společnosti, jsem se do ní zamilovala a rozhodla jsem se, že místo brigád v supermarketu,  které mě nebavily a byly špatně placené, si budu raději vydělávat jako kosmetická poradkyně a práce mi bude zároveň i koníčkem. Ze začátku jsem se moc nesnažila, nebyla jsem spokojená se svými výsledky a začala jsem pochybovat, zda se vůbec hodím na tuto práci. Naštěstí jsem to nevzdala a díky velké podpoře mých kolegyň, které se staly i úžasnými kamarádkami, jsem vytrvala, začala na sobě pracovat a úspěchy se dostavily. Zjistila jsem, že k úspěchu není potřeba talent, ale je potřeba opravdu CHTÍT uspět a pracovat na sobě.

V srpnu 2009 se mi splnil první velký sen, stala jsem se nezávislou Sales Director. Během jednoho roku na této pozici jsem získala dva zájezdy – luxusní dovolenou na Krétě a vysněný zájezd do sídla firmy v Dallasu, kde jsem viděla, pro jak velkou a stabilní společnost pracuji. Na začátku mé kariéry by mě ani nenapadlo, že se budu pravidelně umisťovat mezi TOP 10 nejlepšími Sales Directors v ČR a SR v osobním prodeji. Na tomto podnikání se mi líbí, že je to velmi jednoduchá a pohodová práce, která je nadprůměrně finančně ohodnocená. Po získání inženýrského titulu jsem vůbec nepřemýšlela, zda půjdu pracovat do firmy, kde uplatním své znalosti z VŠ. Nikde by mi totiž tak dobře nezaplatili, nebyla bych nezávislá a neměla bych tolik svobody, ocenění a uznání jako zde. Má práce poradkyně mě naplňuje – je hezké pomáhat ženám být krásnější, cítit se lépe a sdílet příležitost žít život snů.

Můžete mít práci u naší společnosti jen jako koníčka, můžete si ovšem vybudovat i skvělé podnikání, kde nevládne tvrdý business a ostré lokty. Je jen na Vás, co si vyberete, jakým tempem půjdete. Poznala jsem tu spoustu výjimečných žen a moc si vážím našeho přátelství. Ani jsem nedoufala, že existuje společnost, která by mi nabídla vše, co jsem v životě chtěla. Zde mohu získat vše a ještě mnohem víc, než jsem si dokázala kdy představit 🙂

 

Děláme něco víc než jen prodej kosmetiky, měníme životy žen…

 

Ze života kosmetické poradkyně…

Domluvte si návštěvu v našem studiu

Objednat